İşletmenizin reklamlarını artık Google'a da verebilirsiniz.Bütçeniz ne olursa olsun Google reklam ağında görüntülenebilirsiniz.Kullanıcılar Google'da belirlenmiş olan anahtar kelimelerden birini aradığında reklamınız,arama sonuçlarının yanında görünür.Böylelikle internette ürün veya içeriğinizle ilgilenen hedef kitlesine ulaşabilirsiniz.

GOOGLE ADWORDS REKLAM YÖNETİMİ


Google AdWords reklamlarınızın belirlediğiniz bütçe ve anahtar kelimelere göre hazırlanması ve yönetilmesini içeren hizmetimizin kapsamı:

- Müşteri Merkezimiz bünyesinde Google Adwords hesabınızın oluşturulması.
- Belirlenen her anahtar kelime için Adwords optimizasyonuna uygun reklam metinleri hazırlanarak TBM (tıklama başı maliyet) oranlarınızın minimuma indirgenmesi.
- Reklam metinlerinizin yayınlanma zaman aralıklarının belirlenmesi.
- Aynı kelime grubunda yayınlanan diğer Adwords reklamlarının analizi ve maliyet stratejileri oluşturulması.
- İlanlarınızın sürekli gözetim altında tutulması ve performans düzeyinin maksimize edilmesi.
- İstatistikleriniz ve uygulanan işlemler doğrultusunda raporların hazırlanması ve düzenli olarak size iletilmesi.

Google Adwords Reklam Yönetimi hizmetimizin bedeli her ay için yönetilen reklam bütçesinin %10 'u olarak belirlenmiştir.

Hemen şimdi aşağıdaki linke tıklayarak adwords talep formunu bize iletebilir,Google'da reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.Talep formunun tarafımıza iletilmesiyle çalışanlarımız 24 saat içerisinde sizinle iletişime geçeceklerdir. BAŞVURU
Arama Motoru Optimizasyonu